שדרגו והביאו את הצילום שלכם לשלמות בכל מקום

בעזרת Lightroom, הצילום מלווה אתכם לכל מקום. ארגנו, ערכו ושתפו את התמונות שלכם מכל מקום - במחשב, באינטרנט, ב-iPad וב-iPhone או במכשירי ה-Android שלכם. כל יכולות הצילום שלכם. במקום אחד.

 Adobe Creative Cloud
  ‏יום שני ‏08 ‏אוגוסט ‏2016

התמונות שלכם לא תמיד תואמות לסצנה כפי שאתם זוכרים אותה. אבל בעזרת Lightroom, יש ברשותכם את כל הכלים הדרושים כדי להפיק את המיטב מהתמונות שלכם. שדרגו את הצבעים, הפיחו רוח חיים בתמונות משעממות למראה, הסירו אובייקטים מסיחי דעת ויישרו תמונות מוטות. בנוסף, הגרסה העדכנית ביותר כוללת דרכים חדשות ויעילות להתאמת ערפול אטמוספרי, יצירת תמונות ופנורמות HDR מדהימות, ייבוא ועריכה מהירים יותר ועוד הרבה יותר.

Lightroom באינטרנט

בעזרת Lightroom באינטרנט, תוכלו כעת לבצע עריכות היישר בדפדפן ולהשתמש בתיוג אוטומטי כדי למצוא ולשתף את התמונות שלכם בקלות.


יצירת תמונות HDR בקלות

השתמשו במחוון פשוט כדי להסיר ערפול מהתמונות שלכם או הוסיפו ערפול ליצירת אפקט אמנותי.


התאימו אפקט ערפול בקלות

עיוות גבולות (Boundary Warp) מותח את הקצוות של תמונת פנורמה ממוזגת כדי להציג לכם תמונה מלאה, בלי לאבד פרטים חשובים.קבלו את פוטושופ ואת לייטרום 2017 במסגרת תוכנית מיוחדת ובלעדית לצלמים - רק 35 ש"ח לחודש

תוכנית Creative Cloud לצלמים מספקת לכם את Lightroom לתחנת עבודה שולחנית, למכשירים ניידים ולאינטרנט, בנוסף לגרסה העדכנית ביותר של Adobe Photoshop CC ויישומים חדשים למכשירים ניידים, כגון Photoshop Fix - כל אלה תמורת 35.00 ש"ח בחודש בלבד.


הביאו את התמונות שלכם לשלמות החל מרגע צילום התמונה ועד לקו הסיום.

קרא עוד על Photoshop | Lightroom | Creative Cloud | Adobe | פוטושופ | לייטרום

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות. הוסף תגובה למאמר
חבילה לצלמים


Photoshop CC
+
Lightroom CC
+
Classic Lightroom
+
20GB Cloud Storage

Creative Cloud (2018)

תשלום חודשי ללא התחייבות
35 ₪ לחודש בלבד