תגובה למערכת האתר  
‏יום שני ‏01 ‏ינואר ‏2018   08:33

מילות מפתח -טעות שחוזרת על עצמה שוב ושוב

רבים מכם חוזרים וכותבים במילות המפתח שמות של קטגוריות. זה מיותר. מילות מפתח הן לא קטגוריות ואין שום תועלת בכך שאתם גם מסמנים קטגוריה וגם כותבים אותה. מילות מפתח נועדו לפרט ולדייק יותר. לדוגמא, תמונה של שקיעה בחוף הים, תהיה משוייכת לקטגוריות "חופים", "שקיעות". במילות המפתח אין שום עניין לחזור על זה ולכן מילות המפתח יהיו "שקיעה", "חוף", "שמש".

יש לסמן אך ורק את הקטגוריות של נושא התמונה ולא לסמן את כל מה שרואים בתמונה כנושא הצילום. אם צילמתם ברווז במים, הנושא הוא לא מים ולא אגמים ונחלים, הנושא הוא הברווז, כלומר "עופות" בקטגוריה, "ברווז" במילות המפתח.

אנא הקפידו על כך בבקשה. תודה.  תגובה לצבי  
‏יום שני ‏12 ‏פברואר ‏2018   10:26
כל הנושא של מילות המפתח מסורבל ולא ברור למרות ההסבר. ניתן היה לפשט את הנושא כמקובל ברוב האתרים בארץ ובעולם. השיוך צריך על פי הנושא כגון: טבע, אדריכלות, רכב וכדומה. לא צריך ומיותר לכתוב תתי נושא כמקובל באחר. 

 תגובה למערכת האתר  
‏יום שני ‏12 ‏פברואר ‏2018   15:10

אתה מערבב 2 נושאים שונים.

שיוך לנושאים ותתי-נושאים הוא נושא אחד. מילות מפתח הם נושא שני.

מסורבל ומסובך אולי למי שלא מבין את המשמעות והחשיבות של קיטלוג כל תמונה ותמונה באתר. מסובך ומסורבל למי שמפרסם תמונות כדי לקבל "לייקים" ותגובות לשבוע וזהו. לא מסורבל ומסובך למי שרוצה שהתמונות שלו יופיעו באחד ממאגרי התמונות המובילים והניצפים ביותר בארץ (אם לא ה...) גם שנים לאחר שהתמונה פורסמה...

 

  תגובה לצבי  
‏יום שלישי ‏13 ‏פברואר ‏2018   07:11
. איך כל האתרים האחרים בארץ ובעולם מסתדרים? אנחנו באים להנאה ולא לפתירת תשבצים. מה הקשר בין הלייקים לנושא? כבוד האתר במקומו מונח ואין על כך עוררים. אך אפשר היה למצוא שיטה נוחה יותר. ההגנה הטובה ביותר היא ההתקפה במקום לעשות חושבים.

 תגובה למערכת האתר  
‏יום שלישי ‏13 ‏פברואר ‏2018   10:40

ראשית, אף אחד מאיתנו לא תוקף ואני גם לא ממש מרגיש צורך להגן על עצמינו לאור הדברים שכתבת.  אתה צריך להבין שאתה בעצמך אומר שאתה כאן בשביל ההנאה. אנחנו לא כאן בשביל ההנאה. אנחנו כאן כי זו העבודה שלנו ואנחנו מנהלים עסק שאמור להיות ריווחי. אם תסתכל רק על הצד שלך אז ברור שאין שום צורך בקיטלוג תמונה כי זה פוגע בהנאה. אך מה עם הצד שלנו? מעניין אותך? אתה חושב שהאתר יכול להתקיים רק על ההנאה שלך? אנחנו יכולים להיות ריווחיים אם תחשוב רק על עצמך? 

נסה למצוא לנו מתכנתים, מעצבים ומזכירה שיעבדו בחינם כדי שתוכל להנות, אח"כ נסה למצוא לנו חוות שרתים שתסכים לארח את השרת שלנו בחינם רק בשביל הכיף. כשתמצא כאלו אני מבטיח לך שלא נדרוש ממך אפילו קיטלוג פשוט של התמונות, יהיה לנו מספיק כסף כדי להעסיק מישהו שיקלטלג את התמונות עבורך. עד אז, נסה להסתכל על הדברים בצורה קצת יותר רצינית. אנחנו זקוקים לשיתוף פעולה כדי שהאתר הזה יצליח. שיתוף אומר שאתה גם נהנה אבל גם נותן משהו מעצמך עבור ההנאה הזו. רוצה לשלם דמי חבר חודשיים ולהיות פטור מקיטלוג התמונות? אנחנו מוכנים לדבר על זה, אבל להגיד אני באתי לכאן בשביל ההנאה ולא מעניין אותי כל השאר - זה לא שיתוף פעולה.  תקן אותי אם אני טועה.

  תגובה לצבי  
‏יום שלישי ‏13 ‏פברואר ‏2018   11:24
אני אישית מוכן לשלם סכום סביר והוגן כמו שאני משלם במקומות אחרים. אני מודע שלאתר יש עלויות שיש לכסות. ההנאה היא שלי - העבודה היא שלכם ולגמרי לגיטימית.

חבילה מיוחדת לצלמים


Photoshop CC
+
Lightroom CC
+
Classic Lightroom

The New Creative Cloud (2018)

הצטרפו עכשיו
35 שח לחודש בלבד