תגובה ליואל  
‏יום שלישי ‏14 ‏מאי ‏2019   15:07

תקלה שחוזרת על עצמה

קורא הרבה שתמונה חדשה שמתפרסמת לא נמצאת במקומה בראש התמונות החדשות (גם כשמרעננים ועושים מיון לפי תאריך) אלא לעיתים בתחתית הרשימה ולפעמים גם בעמוד השני מה שיוצר עוול לתמונה כיוון שהיא לא מקבלת חשיפה ראויה (למשל תמונה שפירסמתי בשם דמדומי חמה לא הייתה מעולם בעמוד הראשון של התמונות החדשות אך אני נתקל בזה גם במקרים אחרים) יש לציין שכשעוברים מתמונה לתמונה ולא צופים בעמוד הראשי של התמונות התמונה כן מגיעה לפי הסדר הנכון .

יתכן שהתקלה קוראת בתמונות שהגודל שלהם לא מסתדר מבחינת העימוד בדף הראשי של התמונות החדשות ולכן הוא מדרדר לתחתית הרשימה. 

תודה רבה יואל

 תגובה למערכת האתר  
‏יום שלישי ‏14 ‏מאי ‏2019   19:28
לא מדובר בתקלה. תמונות ללא אפשרות של רכישה, בין אם זה מבחירה של הצלם ובין אם זו בחירה של עורכי האתר, יופיעו תמיד בתחתית הגלריות (בכל סוג של גלריה באתר).

 תגובה ליעל  
‏יום שישי ‏11 ‏אוקטובר ‏2019   08:48

שלום רב,

צירפתי את הצילום מסך של העמוד הראשי של האתר ואני שואלת כמה אפשרות של רכישה יש לרוב התמונות שמופיעות בו ומה ההיגיון בזה? תגובה לדורון  
‏יום שישי ‏11 ‏אוקטובר ‏2019   12:07

את מחפשת היגיון בחדר המיון של האתר. זה לא המקום. אלה תמונות חדשות שמסודרות לפי תאריך הכניסה שלהן ולא לפי ניקוד. הן יופיעו שם לכל היותר במשך שבוע ואח"כ יופיעו בגלריות לפי נושאים, בתוצאות חיפוש ובגלריות האישיות במידה ולא ימחקו בגלל דירוג נמוך.

לא כל תמונה יכולה להיות מוצעת למכירה. לאתר יש עורכים שבודקים כל תמונה. תמונה עם פוקוס גבולי למשל ששאר הערכים שלה גבוהים - לא תפסל ותתפרסם באתר אבל אפשרות המכירה שלך תתבטל, כי את בעיית הפוקוס לא יראו בגלריה וכן יראו אם ידפיסו את התמונה בגדול. וזו רק דוגמא אחת.

אם יש לך תמונה שאת רואה שאין אפשרות להזמין אותה למרות שלא בחרת באפשרות הזו ואת לא מבינה מה הסיבה - את מוזמנת לפנות אלינו עם מספר התמונה ואנחנו נשתדל לחזור אלייך עם הסיבה. 

 תגובה ליעל  
‏יום שישי ‏11 ‏אוקטובר ‏2019   14:50

תודה דורון על התגובה מהירה.

לפני כמה ימים אחרי ששלחתי תמונה לאתר ולא ראיתי בעמוד ראשון של התמונות חדשות כפי שרואים בצילום מסך המצורף ששלחתי הודעה לצוות, אבל לא קבלתי תשובה, במקרה התגלה לי שהתמונה בעמוד השני ועוד תמונות חדשות ששלחתי אחרי זה הגיעו לעמוד הזה.

תמונה שלי (162133) שהתפרסמה אתמול, בעמוד השני עם תמונות חדשות אחרות של צלמים אחרים

מס' התמונות שלי: 162107 \ 162130 \162131 162133

בדקתי בגלריה לפי תאריך וכל התמונות החדשות שלי בדף האחרון, רציתי להביא לתשומת לבכם.

שבת שלום וחג שמח

יעל
 תגובה למערכת האתר  
‏יום שלישי ‏15 ‏אוקטובר ‏2019   18:29
האם קראת את מה שכתבנו?

חבילה מיוחדת לצלמים


Photoshop CC
+
Lightroom CC
+
Classic Lightroom

The New Creative Cloud (2018)

הצטרפו עכשיו
35 שח לחודש בלבד