תגובה לנאוה  
‏יום שישי ‏06 ‏אוגוסט ‏2010   17:36

אני רוצה להודות לכל מי שהגיב לדברים.  שמחתי לקרוא, אני מאד מעריכה את זה.

מיכל ואורית- תודה על התגובות הנעימות.

אושרית- תודה לך , ואגב- לדעתי את כן יכולה להעלות את התמונה היפה ההיא ולתת כאן את הגירסה המקורית , גם אצלי יש 2 תמונות זהות בגלריה ששופצו בהתאם להערות, לגיטימי ובכיף :), אשמח לאהוב גם את הגרסה החדה.

דורון מיימון : לא היה צורך לרדת לפסים אישיים, מה גם שהדוגמאות שנתת הם לא הדוגמאות הנכונות ולא מהאנשים הנכונים. אם כבר , הדוגמה היותר נכונה שהיית צריך לבחור מהגלריה שלי נמצאת בעמ' 5, בצבע חום זהב, צולם מאותה נק', חוף הקשתות באשדוד ( בה ישבתי רבע שעה על הברכיים באמצע הרחוב וחיכיתי בסבלנות להתרחשות שונה מאותה נק'.) ויותר מזה: בהמשך לא יכולתי להתאפק והעליתי , אוי לאותה בושה, גירסה שלישית ואחרונה בהמרה ועיבוד אחרים מאותה נק'.  אבל מה זה 3 לעומת מה שהולך כאן .. :) ♥

יורם יקר: העלית נק' מעניינת ואני בהחלט נוטה להסכים עם חלקה.

טל- אתה בסדר , אין לי מה להוסיף :)

עמוס- מכבדת את דעתך כשאמרת שאתה לא מסכים איתי. אשמח לדעת עם מה בדיוק לא הסכמת בדבריי הן ע"ג התמונה והן בשרשור. אמרתי שהתמונה של כפיר משובחת, חדה ויפה,בוקה מקסים,צלם מוכשר, שהוא לא הדוגמא למיחזור כי הוא מגוון וביקשתי להמשיך את הדיון בפורומים.

אמנון- תודה על תגובה מושקעת וטובה.

כנ"ל אורן, תודה על הדברים בשרשור, כל מילה בסלע.

נראה שהרוב עדיין לא ירד לסוף דעתנו, ולכן בכל זאת אמשיך ואכתוב בהמשך כפי שחשוב לי להבהיר, מבלי לפגוע או להזכיר שמות אפילו ברמז, את ההבדלים הדקים בין ז'אנר דומה (המחולק ל-2 קבוצות), לוקיישן דומה, תמונות דומות, סידרה, סט, או אובססיה :)

תודה לכולם ושבת נעימה וטובה. ♥