תגובה למערכת האתר  
‏יום ראשון ‏18 ‏דצמבר ‏2016   17:58

המחירים לצלמים באגמון החולה

לפני שבועות מספר החלטנו להוציא טיול צלמים במחיר שפוי. בלי להתפשר על איכות. חיפשנו מלון ברמה, מדריך טוב ובין היתר אתרים טובים לצילום. אחד מהם הוא כמובן אגמון החולה.

המשימה היתה להוציא טיול של קבוצה לא גדולה בין 15 ל-20 צלמים. במחיר שפוי. ללא דרישה מהצלמים להגיע בזריחה  לאגמון מתל אביב. לא חשבנו שהמשימה תהיה קשה כל כך. מסתבר שזו משימה בלתי אפשרית. אחד המכשולים הוא עגלת מסתור (עגלה המחוברת לטרקטור) באגמון החולה. העגלה לוקחת את הצלמים לאיזור ההאכלה משם ניתן לצלם צילומים טובים. היא עולה 115 ש"ח לאדם אבל אם מגיעה קבוצה עם מדריך זה עולה לא פחות מ-3000 ש"ח. שעה וחצי על עגלת טרקטור עם ספסלים. 3000 ש"ח בזריחה ו-4000 ש"ח בשעות הצהריים. תנסו לברר כמה עולה אוטובוס ממוזג ליום שלם...

אז אמרנו להם בסדר, אנחנו לא ניקח עגלה סגורה ונעלה לעגלה שתהיה פתוחה לכלל הציבור. יעלו עוד 5 צלמים? בכיף. לא מפריע לנו. אפילו שזה יהיה לפני ארוחת הבוקר, אנחנו מבטיחים שלא נאכל אף צלם. אבל אז הגיעה התשובה של המדריך שהוא לא מוכן לזה שיכול להיות שיהיה מצב שיהיו כל כך הרבה אנשים על העגלה בה הוא מדריך... האמת? לא חייבים הדרכה בעגלה עצמה. אפשר היה לפתור את זה בקלות ע"י ביטול ההדרכה בעגלה עצמה. לענות על שאלות תמיד אפשר וגם לדבר בינינו זו לא עבירה על תקנון האגמון. אבל יש כאן עניין של עיקרון ואנחנו לא מוכנים לתת יד למחירים הלא שפויים האלה.

אז עכשיו יש לנו 2 משימות. אחת להוציא את הטיול הזה במחיר שפוי. והמשימה השניה היא לדאוג לכך שיהיו עוד ועוד טיולים מהסוג הזה שבו כולם ירוויחו אנחנו לא מחפשים לקבל בחינם ואפילו לא בהנחה. אנחנו מחפשים לקבל מחירים שפויים.

אתם מוזמנים להביע דעתכם להשתתף בדיון בפייסבוק ואולי נצליח להזיז כמה דברים...


 

חבילה מיוחדת לצלמים


Photoshop CC
+
Lightroom CC
+
Classic Lightroom

The New Creative Cloud (2018)

הצטרפו עכשיו
35 שח לחודש בלבד