תגובה לאתי  
‏יום רביעי ‏13 ‏נובמבר ‏2019   10:16

פיתוח תמונות

היי

יש ברשותי מצלמת ניקון D3500.

פיתחתי תמונות שצילמתי ממנה ויצאו באיכות לא טובה, האם תוכלו בבקשה להגיד לי מה לשנות בהגדרות כדי שלהבא שאפתח התמונות יצאו כמו שאני רואה על מסך המצלמה. 

תודה תגובה למערכת האתר  
‏יום רביעי ‏13 ‏נובמבר ‏2019   13:39

מהשאלה שלך אני מבין שאין לך ידע אפילו בסיסי בתחום הצילום. לכן, לפני שאת מבקשת שיגלו לך איפה נמצאים כפתורי הקסם במצלמה (אין כאלה באמת) - ממליץ לך לקרוא על וללמוד את יסודות הצילום. ניתן ללמוד בקלות היום כל דבר, בין היתר גם את יסודות הצילום. כשיהיו לך היסודות השאלות שלך ייראו אחרת לגמרי וגם נוכל לענות לך עליהן.

בכל מקרה, תוכלי להעלות לכאן תמונה לדוגמא ונשמח לכתוב לך ביקורת ואולי תגלי את הסיבה לאיכות הירודה של הצילומים. תגובה לאתי  
‏יום רביעי ‏13 ‏נובמבר ‏2019   13:51

אני אומרת מפורשות שאין לי, ועל כן חשבתי להעזר בפורום. לא לפני שניסיתי לחפש ולקרוא באינטרנט על רזולוציות ואיכות תמונה. לצערי לא כל כך הבנתי. ואני באמת אשמח להכוונה.

סליחה, אבל האם עברתי על חוקי הפורום? תגובה לדורון  
‏יום רביעי ‏13 ‏נובמבר ‏2019   15:21

זה לא שעברת על חוקי הפורום אבל שאלת משהו שלא באמת ניתן לענות עליו בפורום כזה. המצלמה שלך דורשת הבנה וידע. את צריכה לדעת איך להשתמש בה נכון בכל מצב צילום שאליו את ניקלעת. מה שיהיה נכון לסוג צילום אחד לא יהיה נכון לסוג צילום אחר. אם רכשת מצלמה כזו אני מניח שהכוונות שלך הן ללמוד את נושא הצילום בצורה יותר מתקדמת מהממוצע ולכן לפני שאת שואלת למה התמונות יוצאות באיכות גרועה, עלייך לשאול איך מצלמים נכון. ומהתשובה לשאלה הזו כתבו ספרים שלמים ופורום זה לא מקום מתאים לשאול שאלות שהתשובה שלהן היא בעצם כתיבת ספר.

תלמדי קודם מה זאת מצלמה, איך היא עובדת, מה זה הצמצם, מה זה התריס, איך עובד החיישן, מה זה ISO - יש על זה המון חומר כתוב ומצולם ברשת ואת יכולה למצוא אותו בקלות אם תעתיקי ותדביקי את השאלות הנ"ל בגוגל.

אנחנו נשמח לענות כאן על שאלות יותר ספציפיות שאת התשובה שלהם ניתן לכתוב ב-5 דק'. כאמור אם יש לך תמונה מסויימת שאת לא מרוצה מהתוצאה את מוזמנת לצרף אותה להודעה שלך בפורום ואנחנו נשמח לעזור.חבילה מיוחדת לצלמים


Photoshop CC
+
Lightroom CC
+
Classic Lightroom

The New Creative Cloud (2018)

הצטרפו עכשיו
35 שח לחודש בלבד