תגובה לGaya  
‏יום שני ‏03 ‏מאי ‏2021   17:34

אין אפשרות למכור תמונה

העלתי היום תמונה לאתר, ולמרות שמילאתי פרטי מכירה, והמערכת אישרה אותה, אין לי אפשרות למכור את התמונה. מישהו יודע למה?

 תגובה לChaym  
‏יום שני ‏03 ‏מאי ‏2021   19:38
לפעמים איכות התמונה (הכוונה לאיכות הטכנית של הקובץ, ולא לאמנות שבתמונה) לא עומדת בקריטריונים של מערכת האתר, במקרים כאלה אין אפשרות לקנות את התמונה.

 תגובה לGaya  
‏יום שני ‏03 ‏מאי ‏2021   19:40
למה את מתכוונת באיכות הטכנית של הקובץ? לכמות הצגה פיקסלים? או לדברים אחרים שמשפיעים?

 תגובה לChaym  
‏יום שני ‏03 ‏מאי ‏2021   19:44

(אתה, לא את:)),

הכוונה היא לכמות של הפיקסלים, פוקוס וכד', פרמטרים שמערכת האתר אמנם לא פוסלת בגללם את פרסום התמונה, אבל חוסמת את האפשרות של לקוחות לקנות את התמונה.

חוסר בפיקסלים למשל, לא מונע מהתמונה להיות מוצגת לראווה באתר, אבל כן מונע מהתמונה להיות מודפסת על פוסטר גדול... תגובה לGaya  
‏יום שני ‏03 ‏מאי ‏2021   19:47

כי בתמונה יש 

4000×2670 mp. לכן לא חשבתי שזו תיהיה בעיה.  תגובה למערכת האתר  
‏יום שני ‏03 ‏מאי ‏2021   20:32

מערכת האתר ועורכי האתר שבודקים את התמונות מחליטים לפעמים שהתמונה גבולית מבחינת איכות/טישטוש/פוקוס ופעמים לא מעטות התמונה מאושרת להופעה באתר אך ללא אפשרות של מכירה. אנחנו משתדלים עד כמה שאפשר שלקוח שמזמין תמונה גדולה לא "יופתע" לגלות דברים שלא ראה בתמונה הקטנה יחסית שאותה אנחנו מציגים באתר ולכן אישור מכירה יהיה רק לתמונות שאין להן בעיה טכנית בכלל ובפרט בעיה טכנית שלא ניתן להבחין בה כשמסתכלים על התמונה הקטנה שמוצגת באתר (גם זאת שמוצגת בגדול היא עדיין קובץ קטן).

אין קשר לכמות הפיקסלים או לרזולוציה. כמות הפיקסלים/רזלוציה לא אומרת שום דבר על איכות התמונה. אפשר לצלם תמונה בחושך מוחלט עם מצלמת full frame ולקבל קובץ עם כמות פיקסלים עצומה ורזולציה בשמיים והתמונה עצמה תהיה ריבוע שחור ענק.... (להמחשה בלבד)....