סה"כ 68 מאמרים

2016 - תמונות השנה

2016 חלפה עם אלפי צילומים חדשים וטובים שלכם. אלו תמונות נבחרו לתמונות השנה? בואו לראות את התמונות שהכי אהבתם בשנת 2016 בכל קטגוריה.

סדנת צילום בזכרון יעקב עם דורון הורוביץ   

ביום ששי הבא נצא לסדנת צילום באחד הגנים היפים בארץ, גני הנדיב ובמדרחוב המיוחד של זכרון יעקב עם הדרכה צמודה ואישית של הצלם דורון הורוביץ במחיר מיוחד לחברי האתר

טיול צלמים מיוחד לשמורת אגמון החולה   

בעוד כחודש נצא לטיול מיוחד במינו באחד המקומות הכי יפים בארץ, גן עדן לצלמים, עמק החולה. יומיים של סדנאות, הדרכה וצילומים עם לינה בבית מלון מפואר ומדריך מהטובים בארץ והכל במחיר עלות. מהרו להרשם.

כיצד מחושב דירוג הצלמים באתר   מערכת האתר

אנו מפרסמים כאן את הכללים לחישוב דירוג הצלמים באתר. שימו לב, חישוב הדירוג יכול להשתנות עם הזמן ואנחנו נשתדל תמיד לעדכן כאן במידה ויהיו שינויים.

שדרגו והביאו את הצילום שלכם לשלמות בכל מקום   Adobe Creative Cloud

בעזרת Lightroom, הצילום מלווה אתכם לכל מקום. ארגנו, ערכו ושתפו את התמונות שלכם מכל מקום - במחשב, באינטרנט, ב-iPad וב-iPhone או במכשירי ה-Android שלכם. כל יכולות הצילום שלכם. במקום אחד.

תנאי השימוש באתר

אנא קיראו בעיון את תנאי השימוש של האתר. בכל שאלה ניתן לפנות אלינו.

Nik Collection - להורדה בחינם

אחרי שחברת גוגל רוכשת את יצרנית התוספים Nik Collection היא מאפשרת הורדה חינם של התוספים. בין התוכנות בהן ניתן להתקין את התוספים: לייטרום ופוטושופ, והם מאפשרים המרה לשחור לבן, HDR, חידוד ועוד אפקטים...

עשור לכרטיס הזכרון microSD שפותח בישראל עם שבירת שיא

כרטיס ה- microSD הראשון הכיל 32 מגהבייט זכרון. כרטיס ה-microSDXC של היום מציע כבר 200 גיגהבייט.

מהו תצלום אמנותי?   ד"ר מתי דוידסון

בקרב צלמים לא מעטים קיימת מבוכה רבה בנושא "מהו תצלום אמנותי". במאמר שלפניכם ד"ר מתי דוידסון, מחבר הספר "הזמנה לפגישה עם אמנות הצילום" נוגע בכמה מאפיינים שעושים את ההבדל בין צילום יפה לצילום אמנותי.

האם צריך רקע לבן בסטודיו?

אחרי שתצפו ב-2 הסירטונים שהפיק הצלם זאק אריאס התשובה שלכם תהיה בהחלט כן. זאק הופך את הרקע הלבן בסטודיו לאפור ואפילו לשחור באמצעות תאורה בלבד.
סה"כ 68 מאמרים