סה"כ 71 מאמרים

2017 - התמונות שהכי אהבתם

בואו לראות את התמונות שהכי אהבתם בשנת 2017. הצילומים שקיבלו את הניקוד הגבוה ביותר בכל קטגוריה.

איקאה לצלמים

כולכם בודאי מכירים את רשת איקאה (IKEA) אבל לא בטוח שאתם יודעים איך איקאה יכולה לשרת אתכם כצלמים. במאמר שלפניכם תוכלו ללמוד כיצד.

ירושלים של זהב

50 שנה לאיחוד העיר ירושלים ויותר מ-1,000 תמונות של העיר כאן באתר (מימין צילום של אבי רחמים)

יום העצמאות ה-69 למדינת ישראל

אירועי יום העצמאות ה-69 למדינת ישראל נפתחו בטקס הדלקת המשואות בהר הרצל, בסימן יובל לשחרור ירושלים. היום (שלישי) ב-10:30 יחל מטס חיל האוויר ברחבי הארץ.

יום הזכרון לחללי מערכות ישראל

ערב יום הזיכרון ה'תשע"ז (2017) מניין חללי מערכות ישראל עומד על 23,544. מניין האזרחים שנרצחו בפעולות האיבה עומד על 3,117 (בתמונה, הפרח שמסמל את היום, דם המכבים. צילום: משה דהן).

2016 - תמונות השנה

2016 חלפה עם אלפי צילומים חדשים וטובים שלכם. אלו תמונות נבחרו לתמונות השנה? בואו לראות את התמונות שהכי אהבתם בשנת 2016 בכל קטגוריה.

סדנת צילום בזכרון יעקב עם דורון הורוביץ   

ביום ששי הבא נצא לסדנת צילום באחד הגנים היפים בארץ, גני הנדיב ובמדרחוב המיוחד של זכרון יעקב עם הדרכה צמודה ואישית של הצלם דורון הורוביץ במחיר מיוחד לחברי האתר

טיול צלמים מיוחד לשמורת אגמון החולה   

בעוד כחודש נצא לטיול מיוחד במינו באחד המקומות הכי יפים בארץ, גן עדן לצלמים, עמק החולה. יומיים של סדנאות, הדרכה וצילומים עם לינה בבית מלון מפואר ומדריך מהטובים בארץ והכל במחיר עלות. מהרו להרשם.

כיצד מחושב דירוג הצלמים באתר   מערכת האתר

אנו מפרסמים כאן את הכללים לחישוב דירוג הצלמים באתר. שימו לב, חישוב הדירוג יכול להשתנות עם הזמן ואנחנו נשתדל תמיד לעדכן כאן במידה ויהיו שינויים.

שדרגו והביאו את הצילום שלכם לשלמות בכל מקום   Adobe Creative Cloud

בעזרת Lightroom, הצילום מלווה אתכם לכל מקום. ארגנו, ערכו ושתפו את התמונות שלכם מכל מקום - במחשב, באינטרנט, ב-iPad וב-iPhone או במכשירי ה-Android שלכם. כל יכולות הצילום שלכם. במקום אחד.
סה"כ 71 מאמרים